Wasze opinie

Miroll P.P.H.U. Meble Kuchenne - meble kuchenne Zielona Gra, meble na wymiar Zielona Gra stolarz opinie

Ostatnie realizacje

Akcesoria / Systemy szuflad / BLUM

W firmie Blum wszystko koncentruje się wokół ruchu. Nasze produkty czynią z otwierania i zamykania mebli emocjonalne przeżycie oraz podnoszą komfort ruchu we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych, ale przede wszystkim w kuchni. Ponad 6 800 pracowników na całym świecie pracuje nad tym, żeby poprzez systemy okuć Blum zrealizować nasze dążenia do perfekcyjnego ruchu.

TANDEMBOX, sprawdzony system szuflad ze stali, oferuje różnorodne możliwości odnośnie wzornictwa. Można wybierać spośród 2 różnych linii programu - TANDEMBOX intivo i TANDEMBOX antaro. Wszystkie 2 linie oferują szerokie spektrum zastosowania: od rozwiązań standardowych aż po specjalne.

Bazą tych 2 linii programu jest zawsze prowadnica TANDEMBOX. Troszczy się ona o delikatne i ciche działanie oraz wysoki komfort ruchu.

TANDEMBOX antaro: prostokątny i gładki na całej powierzchni

TANDEMBOX antaro reprezentuje wyraźne, prostokątne kształty - czy to w postaci szuflady z relingiem, czy szuflady wysokiej z elementami dekoracyjnymi. Wszystkie komponenty są do siebie kolorystycznie dopasowane i podkreślają w ten sposób purystyczne wzornictwo produktu.

Program:

  • Wybór kolorów/materiałów: jedwabiście biały, inox, szary (RAL 9006) i brunatnoczarny
  • Uchwyt frontu szuflady wewnętrznej z tworzywa; wszystkie elementy z tworzywa są kolorystycznie dopasowane do boków szuflady
  • Wysokości: N, M, K, C i D
  • Długości nominalne: 270 ? 650 mm
  • ORGA-LINE

TANDEMBOX INTIVO

Szuflada TANDEMBOX intivo: wysoka, a mimo to łatwo dostępna

W przypadku TANDEMBOX intivo specjalny bok szuflady pozwala zrealizować indywidualne wzory. Można wybierać między ponadczasową ścianką BOXCAP - nakładką dopasowaną, pod względem koloru i materiału, do boku szuflady, a dowolnym elementem dekoracyjnym mocowanym w specjalnych uchwytach BOXCOVER. Gładkie ścianki boczne zapewniają harmonijny wygląd całości.

TANDEMBOX intivo prezentuje spójną koncepcję kolorystyczną. Pojedyncze elementy boku, BOXCOVER, BOXCAP i front szuflady wewnętrznej są do siebie dopasowane pod względem koloru i materiału.

Program:

  • Wybór kolorów/materiałów: jedwabiście biały, brunatnoczarny, inox
  • Mocowanie frontu szuflady wewnętrznej z tworzywa; wszystkie elementy z tworzywa są kolorystycznie dopasowane do boku szuflady
  • Wysokości: N, M, C (z BOXCOVER) i D (z BOXCOVER i BOXCAP)
  • Długości nominalne: 270 - 650 mm
  • ORGA-LINE

METALBOX

Szuflady METABOX składają się tylko z niewielkiej ilości komponentów. Ten sprawdzony system szuflad mogą Państwo zastosować do mebli w kuchni, przedpokoju, łazience oraz w biurze. METABOX jest odpowiedni nawet do mebli sklepowych. Solidne materiały i staranne wykonanie zapewniają wysoką stabilność - także w przypadku maksymalnego obciążenia, które wynosi 30 kg.